משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

052-6857766 / 052-8388899

קפאין הנו חומר ממריץ המצוי בטבע והוא נצרך על ידי כל אחד ואחת מאיתנו במינונים כאלו ואחרים. 
צריכת קפאין , טוב או רע? במאמר הבא.
קרא עוד
פיגמנטציה בפנים היא אחת התופעות המוכרות בתהליך המוכר והטבעי של הזדקנות העור. אנחנו מסתכלים במראה ומגלים כתמים קטנים או גדולים שמופיעים על המצח, על הלחיים ועל הסנטר ויוצרים מראה לא אחיד של גוון עור הפנים.
קרא עוד
רבים מחפשים פתרונות קסם ורוצים תוסף זה או אחר על מנת להשיל קילוגרמים רבים ממשקל גופם, על מנת לחטב את המראה ועל מנת להציג בטן עם מעט אחוזי שומן ועם ריבועים מבצבצים. בשורות הבאות נסקור מספר תוספי תזונה והמלצות נוספות על מנת להגיע לארץ המובטחת בה כולם חטובים ומרגישים בנוח עם גופם.
קרא עוד
החשיבות של ויטמינים ומינרלים שונים לעיניים שלנו ידועה מזה זמן רב. בעבר יוחסו לירקות בהם נמצאים ויטמינים כגון הגזר, תכונות מיוחדות כדוגמת "ראיית לילה טובה", אך כיום ידוע לנו יותר על ויטמינים ספציפיים וכיצד הם תורמים לבריאות העין והראייה שלנו
קרא עוד
על פי הרפואה המערבית, הטיפול הקונבנציונאלי לסוכרת נועד לוויסות רמות הגלוקוז בדם על ידי שילוב של תרופות, תזונה נכונה, ירידה במשקל בעת הצורך ופעילות גופנית. 
קרא עוד
תפקידם של הויטמינים השונים הוא לסייע למערכות הגוף השונות לבצע את פעולותיהן הפיזיולוגיות בצורה תקינה ורציפה. הויטמינים הם למעשה חומרים אורגניים המסופקים לגוף האדם באמצעות המזון אותו הוא צורך, כאשר את סוגי הויטמינים השונים נהוג לסווג לשתי קבוצות ויטמין עיקריות, האחת, קבוצת ויטמינים ממיסים בשמן, והשנייה, קבוצת ויטמינים ממיסים במים.
קרא עוד
אנשים שמתחילים להתאמן שומעים הרבה את המושג תזונת ספורט. מה המשמעות? איזה תוספי תזונה וויטמינים יש לצרוך ומדוע? כמה זמן לפני האימון מותר לאכול? על מה כדאי להקפיד? אתם שאלתם - אנחנו עונים. 
קרא עוד
תזונה עשירה ומלאה, היא המפתח חיים בריאים ומאושרים. על כן, יש לשלב בתזונה זו ירקות, פירות, קטניות, דגנים מלאים ומזונות נוספים. אך מה קורה כאשר אנו שומרים על תזונה נכונה אבל הדבר לא מספיק עבור הגוף שלנו? 
קרא עוד
​כל מי שעוסק בספורט בחיי היום יום שלו, הן החובבנים והן ספורטאים מקצוענים כאחד – וודאי שואלים את עצמם באשר למזון שהם צורכים, לפני ואחרי האימון עצמו.
קרא עוד
ישראלים רבים מקפידים על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ומאוזנת ופעילות גופנית. כל מי שעוסק בפעילות ספורטיבית חשוף לפציעות, בין אם הוא מתאמן בחדר כושר משוכלל ובין אם הוא מקפיד על שגרת אימוני ריצה, הליכה מהירה, רכיבה על אופניים, משחקי כדור וכדומה. 
קרא עוד