משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

052-6857766 / 052-8388899

בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה במיוחד לנושא של שמירה והקפדה על ניהול אורח חיים בריא ומאוזן. יותר ויותר אנשים מבצעים פעילות גופנית על בסיס קבוע, בוחנים היטב את מרכיבי המזון של מנות שונות שהם צורכים ומחפשים רעיונות או פתרונות למצבים שבהם אין הם שלמים עם נתוני הגוף הטבעיים שלהם.
קרא עוד
ויטמינים הינם דבר חשוב כשמדובר בתינוקות וילדים, אך לא תמיד קל לתת להם אותם. במאמר הבא תוכלו לקראו כיצד ניתן לשכנע ילדים לקחת את הויטמינים. לקריאה לחצו כאן
קרא עוד
יתר לחץ דם נחשב למחלה "שקטה", אשר לא גורמת לתופעות לוואי בולטות ומידיות כמו שפעת למשל, אבל עלולה להיות מסוכנת הרבה יותר ממנה. נטילה קבועה של תוסף תזונה שהוא מיצוי טבעי של כורכום, יכולה לשמש כתרופה טבעית שתהווה זרז להפחתה של רמת לחץ הדם.
קרא עוד
אומגה 3 היא קבוצה של שלוש חומצות שומן, ההכרחיות לתפקוד תקין של איברי הגוף. בתקופת ההיריון החשיבות של צריכת תוספי תזונה מסוג אומגה 3 עולה עוד יותר, כיוון שישנן השפעות רבות על רמת חומצות השומן הללו בגוף האישה, על תקינות ההיריון ועל בריאותו של העובר המתפתח ברחמה.
קרא עוד
גופנו מכיל באופן טבעי גם חיידקים טובים אשר אנחנו לא יכולים לחיות בלעדיהם. החיידקים הללו נמצאים בכל רקמות הגוף, והם מייצרים חומרים המסייעים לנו לשמור על בריאות תקינה. צריכת מוצרי פרוביוטיקה בהריון יכולות להיות חיוביות וישפיעו לטווח ארוך, כאשר נשים ידאגו לשמור על רמה מספקת של חיידקים מועילים בגופה.
קרא עוד
מערכת החיסון הקיימת בגוף האדם מגינה עליו מפני סכנות ואיומים חיצוניים ופנימיים. בעזרת אנטיאוקסידנטים ניתן לייעל את המערכת הזו ולצמצם באופן ניכר בעיות שונות ותופעות בריאותיות קשות.
קרא עוד
מינרלים יוצרים תהליכים עצביים ומאזנים את רמות החומציות, המלחים והנוזלים שבגוף האדם. המינרלים מגיעים אלינו מן הים והסלעים, אך בגלל תזונה לקויה בחוסרים מתקבלת כמות מאוד קטנה בגוף. נטילת מינרלים שונים מומלצת במטרה לייצור מצב מאוזן ובריא לגוף.
קרא עוד
27 09 / 2016

שמן עץ התה

שמן עץ התה מגיע מאוסטרליה ונוהגים להשתמש בו לצורכי ריפוי והקלה על כאבים. הרכיב הפעיל שנמצא בשמן עץ התה הינו חומר אנטי בקטריאלי מחטה והוא זה שאחראי למרבית תכונות המרפא של התכשיר. מחקרים קליניים רבים שנעשו על השמן מצביעים על היעילות הגבוהה שלו במקרי ההדבקה בווירוסים וחיידקים ויראליים, פטריות וכאבים חזקים.
קרא עוד
צריכת מזונות שמכילים סיבים תזונתיים הינה התנאי הראשוני וההכרחי לשמירה על אורך החיים הבריא ועל המשקל התקין. תכשירים המכילים סיבים תזונתיים מהווים השלמה כמעט מחייבת לכל אדם הדואג לבריאותו. 
קרא עוד
13 09 / 2016

שמן אורגנו

שמן אורגנו מופק מצמח האורגנו הנפוץ והוא משמש לטיפול בפצעים, מחלות זיהומיות, חיידקים, נגיפים ופטריות שונות. הוא אינו חשוד ביצירת תופעות לוואי ונלחם באופן ממוקד נגד חיידקים, בשונה מצמחי מרפא אחרים.
קרא עוד