משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

052-6857766 / 052-8388899

טיפול משלים לפיזיותרפיה באמצעות ויטמינים ותוספי תזונה

פורסם בתאריך: 11-02-2018
טיפול משלים בוויטמינים ובתוספי תזונה איכותיים בשילוב תרגילי פיזיותרפיה וטיפול במכון מקצועי, מבטיחים לכם תוצאות טובות ומהירות יותר, בהתאמה לסוג הבעיה ממנה אתם סובלים. כדאי לדעת כי ספורטאים רבים, מטופלים אחרי ניתוח ומטופלים אחרים זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה כדי לשפר טווח תנועה, לטפל בבעיות כמו כאבי גב וצוואר, בלט דיסק, כאבי ברכיים וכף רגל ועוד. כדי לחזק את המערכת החיסונית ולשפר את הליך הריפוי הטבעי חשוב להעניק לגוף גם ויטמינים במינון הנכון, תוספי תזונה, חומצות שומן, מינרלים וכיוצא בזה.
הקשר בין טיפולי פיזיותרפיה לוויטמינים
טיפול מוצלח מתחיל באבחון מקצועי ומדויק, ניתן לטפל בבעיות רבות ובכאבי מפרקים באמצעות פיזיותרפיה. כדי לשפר את יעילות הטיפול ולזרז אותו ממליצים אנשי המקצוע ליטול ויטמינים שונים כדי לחזק את הגוף ולשפר את היכולת הטבעית של הגוף לחדש רקמות ותאים. כך לדוגמה בטיפול בדלקת מפרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס) המאופיינת בניוון ופירוק רקמת הסחוס אשר עוטפת את מפרקי הגוף, נהוג להציע למטופל טיפולי הידרותרפיה, תרופות, טיפולי פיזיותרפיה באמצעות אולטרה סאונד וגלי קול, וממליצים לו גם להפחית במשקלו ולקחת ויטמינים שונים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות.
טיפול טבעי בעזרת ויטמינים משפר את מצבו של המטופל, ויטמינים נחוצים לסובלים מדלקות שונות בגוף, הם מפחיתים את התהליך הדלקתי, משפרים את קצב זרימת הדם לאזור הפגוע ולכל הגוף, ובשילוב נכון של תרגילי פיזיותרפיה וטיפולים מהתחום, מזרזים את תהליך הריפוי הטבעי של הדלקת והפגיעה ברקמות.
טיפול יעיל ומוכח בדלקות שונות
טיפולי פיזיותרפיה בשילוב ויטמינים ותוספי תזונה נחשבים ליעילים ביותר למגוון בעיות, ובעיקר לטיפול בדלקות שונות. ויטמינים נחוצים לגוף לשיפור הליך הריפוי הטבעי בעוד תרגילי פיזיותרפיה יחד עם מכשיר לייזר לטיפול ביתי בדלקות, בבעיות אורטופדיות, בפצעים ובכאבים משפרים את זרימת הדם לאזור הפגוע ומעוררים את הפעילות התאית.
בהתאם לבעיה וחומרתה חשוב לפנות לאבחון מקצועי, הגורם המנוסה ימליץ על שיטת הטיפול המתאימה, במידת הצורך המטופל יופנה לבחון מעמיק ולסדרת טיפול במכון פיזיותרפיה. בנוסף, נהוג להמליץ למטופלים הסובלים מבעיות כגון כאבי גב תחתון, ברכיים, קרסול, כתפיים ואצבעות, לרכוש ויטמינים במינון הנכון בהתאם לגיל, ומכשיר לייזר רך חדשני לטיפול טבעי בבית. כך ניתן להפחית את הכאבים, להימנע מטיפולים פולשניים וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.
ראוי לציין כי גם ברפואת הספורט ממליצים הגורמים המקצועיים על שילוב בין טיפולי פיזיותרפיה לטיפול משלים בתוספי תזונה וויטמינים. למעשה, כל מי שעוסק בפעילות ספורטיבית חייב לדאוג לתזונה שלו ולהוסיף ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן ותוספי תזונה אחרים כחלק בלתי נפרד מהתפריט.
לכן, לספורטאים ולכל מי שעוסק בפעילות גופנית באופן קבוע, מומלץ לרכוש ויטמינים מחברה ידועה ומובילה. יש לשלב בתפריט ויטמינים מקבוצת B, לרבות 12B, ויטמין A, ביוטין, ויטמין E וכיוצא בזה. תזונה נכונה ומאוזנת הכוללת ויטמינים מסייעת לטיפול בכאבים ובבעיות רבות ומגוונות.  
תגיות: