משלוח חינם בקנייה מעל 299 ש"ח

052-6857766 / 052-8388899

לרדת במשקל ולשמור על הבריאות

פורסם בתאריך: 13-09-2017
בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה במיוחד לנושא של שמירה והקפדה על ניהול אורח חיים בריא ומאוזן. יותר ויותר אנשים מבצעים פעילות גופנית על בסיס קבוע, בוחנים היטב את מרכיבי המזון של מנות שונות שהם צורכים ומחפשים רעיונות או פתרונות למצבים שבהם אין הם שלמים עם נתוני הגוף הטבעיים שלהם. כיום קיימות דרכים רבות לשיפור המראה, להמיס שומנים, לבצע פעולות כירורגיות או להיפטר מכתמי על גבי העור וכך גם להיראות טוב יותר ובעיקר - להרגיש טוב יותר.
מהי המסת שומן בקור?
מי שלא מכיר את השיטה הזאת להסרת שומן באזורי גוף שונים לבטח עלול לחשוב שמדובר בסתירה, שכן המסת חומר מתבצעת בדרך כלל בחום. כאן המצב הפוך. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת ומתוחכמת שבעזרתה אפשר להיפטר בעודפי שומן ולקבל מראה חטוב ומיוחד. תאי שומן נהרסים ומתפרקים כאשר הם באים במגע עם קור עז וכתוצאה מכך הם מפסיקים להתקיים. התוצאה ברורה - מראה חטוב ויפה יותר ולצדו הרגשה טובה הרבה יותר של היעדר השומן.
אין ספק שמדובר בדרך חדשנית ועדכנית שבעזרתה אפשר להיפטר ממאגרי שומן שמפריעים למראה האסתטי של כל אחד. להלן כמה דברים נוספים שכדאי לדעת:
  • המסת שומן בקור מתאימים להצטברויות שומן בבטן, ירכיים, מותניים, סנטר ואפילו בגב.
  • המסת השומן לא מתאימה למצב של השמנה כרונית או קשה.
  • טיפול אחד של המסת שומן בקור מסיר כמות שומן שניתן להסיר במהלך ניתוח שאיבת שומן שהוא פעולה כירורגית בעלת סיכונים.
  • עלות הטיפול נעה בטווח רחב של מחירים אך חשוב מאד לבחור את המטפל המקצועי והמנסה ביותר שיוכל לתת מענה היקפי, כולל ביקורת, מתן הסברים וסיוע לאחר הטיפול.

אורח חיים בריא - ככה יורדים במשקל 

למרות השיטות השונות להיפטר משומן עודף, חשוב מאד לטווח הארוך להקפיד על תזונה נכונה ומאוזנת, לבצע פעילות גופנית, להרבות בשתיית מים ולצרוך מזונות בריאים המכילים את אבות המזון והחומרים הדרושים לשם התפתחות ותפקוד תקין ויעיל של כל מערכות הגוף ללא יוצאת מן הכלל. כך לא משיגים תוצאות מהירות שלא יחזיקו מעמד למשך זמן ארוך אלא שומרים על מצב יציב של בריאות ותחושה כללית טובה.
מומלץ לבצע בדיקות דם מקיפות מפעם לפעם על מנת לוודא שהערכים של מדדים שונים בגוף תקינים ותואמים למצופה. במידה ומתגלה עודף או חוסר של מרכיב זה או אחר חשוב לטפל בכך ללא עיכוב על מנת שלא תיווצר בעיה בריאותית בעלת השלכות קשות. ברוב המקרים ניתן לאזן חוסר במרכיב מזון על ידי צריכה מוגברת שלו או על ידי נטילת תוספי מזון.
גם בנושא זה חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בנושאים הקשורים לניהול אורח חיים בריא ושמירה על משקל תקין על מנת לקבל מהם המלצות, טיפים ועצות להתנהגות נכונה.
תגיות: